ALAATTİN ÇAKICI'NIN KILIÇDAROĞLU'NA YAZDIĞI YENİ MEKTUP

Alaattin Çakıcı'dan yeni mektup.. Alaattin Çakıcı ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki gerginlik giderek artmaya devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Fox tv'de Alaattin Çakıcı'ya yönelik söylemlerinden sonra Alaattin Çakıcı yazdığı yeni mektupla cevap verdi.

ALAATTİN ÇAKICI'NIN KILIÇDAROĞLU'NA YAZDIĞI YENİ MEKTUP
Editör: Bilgiyet
28 Kasım 2020 - 16:11
ALAATTİN ÇAKICI KEMAL KILIÇDAROPĞLU'NA YENİ MEKTUP YAZDI

Devlettin adına yıllarca çalıştığını ve Ermeni örgütü Asala ile mücadele ettiğini söyleyen ve yaklaşık 20 yıl hüküm giyerek hapis yatan yeraltı dünyası mafya babası olarak bilinen ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun arasında sular durulmuyor..

Alaattin Çakıcı'dan yeni mektup.. Alaattin Çakıcı ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki gerginlik giderek artmaya devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Fox tv'de Alaattin Çakıcı'ya yönelik söylemlerinden sonra Alaattin Çakıcı yazdığı yeni mektupla cevap verdi. İşte Alaattin Çakıcı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'na yazdığı mektup.

'Mafya bozuntusu, beş paralık adam" demiş

"FOX TV'de Sayın Kılıçdaroğlu Şahsım ile ilgili yine birşeyler zırvalamış. Bu Ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu bu sebeple hedef alındığını söylüyor, Evet Konuşuyor ama Bölücülerin ağzıyla konuşuyor. " Mafya bozuntusu 5 Paralık adam" ifadesini kullanmış.

Ona soruyorum.

Pkk ya, silahlı terör örgütlerine, Batıya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kiliçdaroğlu, Bu Millet Senin Kaç Paralık adam olduğunu zeten biliyor. Sen bunu biliyormusun ? Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin. Neden sürekli olarak pkk, silahlı terör örgütlerini ve fetöcüleri savunuyorsun?

Adamlık parayla ölçülmez...

Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD' ne şikayet ediyorsun. Adamlik parayla ölçülmez. Bu millet herşeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun.

Sende beni öldürtecek yürek var mı?

Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var, Boş konuşacağına sende beni öldürtecek yürek varmı bay Kemal. Bu zorlu süreçte provakatörlük yapacağına Devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin, ama devlet düşmanlarıyla iş birliği yapan kişide akıl ne gezer.

Git kendini tedavi ettir

Zaten kardeşin bile söylüyor "AKLİ SAĞLIK SORUNLARI VAR" diye. Dengesiz konuşmalarınla sürekli Devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir. Allah'a iman etmişsen Allah seni islah etsin."

Alaattin Çakıcının CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yazdığı son mektup yukarıda olduğu gibidir.. İki kişi arasındaki bu düşmanlık devam edecek mi tüm Türkiye bunu merak ediyor.