MELİS MİNKARİ KİMDİR

Onun bu avantajından geleceği parlak görünüyor! Melis Minkari 20 Ağustos 1998’de İstanbul’da doğdu. Bateri ve gitar dersleri aldı. Dialog Anlatım İletişim’de Profesyonel Oyunculuk kursunu tamamladı. İyi derecede İngilizce konuşan güzel oyuncu Melis Minkari, Özel Şişli Terakki Lisesi’ndeki eğitimini halen sürdürmektedir. Melis Minkari ayrıca 2016 Şubat ayında başladığı Craft Oyunculuk Atölyesine halen devam etmektedir. 

MELİS MİNKARİ KİMDİR
Editör: Bilgiyet
04 Aralık 2020 - 01:52
MELİS MİNKARİ KİMDİR - BİYOGRAFİSİ - ÖZGEÇMİŞİ

Melis Minkari 20 Ağustos 1998’de İstanbul’da doğdu. Bateri ve gitar dersleri aldı. Dialog Anlatım İletişim’de Profesyonel Oyunculuk kursunu tamamladı. İyi derecede İngilizce konuşan güzel oyuncu Melis Minkari, Özel Şişli Terakki Lisesi’ndeki eğitimini halen sürdürmektedir. Melis Minkari ayrıca 2016 Şubat ayında başladığı Craft Oyunculuk Atölyesine halen devam etmektedir. Melis Minkari'nin yaşı henüz genç olması ve yüzündeki masumiyeti, onun kardeşlerim dizisinden sonra da bir çok projeden teklif alma avantajını sağlıyor..
 
  • Doğum Tarihi: 1998
  • Doğum Yeri: İstanbul
  • Okduğu okul: Özel Şişli Terakki Lisesi
  • Mesleği: Oyunculuk
  • İkamet: İstanbul
MELİS MİNKARİ OYNADIĞI DİZİ - FİLMLER
  • Kardeşlerim - Tv Dizisi

Melis Minkari Kimdir? Nerelidir? Melis Minkari kaç yaşındadır? Melis Minkari hangi okulda okudu, hangi eğitimler aldı? Melis Minkari nerede oturuyor, sevgilisi var kim? Melis Minkari hakkında tüm merak ettikleriniz.