• Kızılay Web Banner 120X600
  • Kızılay Web Banner 120X600
  • Kızılay Web Banner 120X600

Pınar Altuğ'un Yeni Fiziğine Övgüler Yağdı

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ yaş alsa da yaşlanmıyor. Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i olarak hafızalara kazınan başarılı oyuncu Pınar Altuğ düzgün fiziği ile sosyal medyayı adeta yaktı geçti. 47 yaşındaki Pınar Altuğ son olarak sosyal medya hesabından spor yaptığı anları paylaştı.

Pınar Altuğ'un Yeni Fiziğine Övgüler Yağdı
Editör: Bilgiyet
19 Kasım 2021 - 19:05

Ünlü ve güzel oyuncu Pınar Altuğ'un streç tulumu ile yaptığı zor hareketlerle dolu videosu kısa sürede en çok konuşulanlardan oldu. Fit hali ile övgüleri toplayan oyuncu Pınar Altuğ'a takipçilerinden yorum ve beğeni yağdı. İşte kilo verdiği de dikkatlerden kaçmayan Pınar Altuğ'un streç tulumu ile yaptığı yoga egzersizleri...


Güzel oyuncu Altuğ özel hayatıyla her zaman dikkat çekiyor. Pınar Altuğ'un yaptığı paylaşımla takipçileri tarafından büyük beğeni alıyor.Pınar Altuğ yaş alsa da yaşlanmıyor. Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i olarak hafızalara kazınan başarılı oyuncu Pınar Altuğ düzgün fiziği ile sosyal medyayı adeta yaktı geçti.


Pınar Altuğ geçtiğimiz günlerde nostalji paylaşımlarıyla gündem olmuştu.Altuğ, şimdilerde gençlik yıllarına geri dönmek için kolları sıvadı.Hayatında sporun büyük bir yeri olduğunu her fırsatta söyleyen Pınar Altuğ son 1 yıldır yoga yaptığını da açıklamıştı.47 yaşındaki Pınar Altuğ son olarak sosyal medya hesabından spor yaptığı anları paylaştı.Pınar Altuğ'un streç tulumu ile yaptığı zor hareketlerle dolu videosu kısa sürede en çok konuşulanlardan oldu.