TİKTOK KULLANICI ADI DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR

Tiktok kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız sizler için tek bir tıkla işlemi bir dakika içerisinde tamamlayabileceğiniz çözüm sunuyoruz.

TİKTOK KULLANICI ADI DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR
Editör: Bilgiyet
27 Kasım 2020 - 02:54 - Güncelleme: 27 Kasım 2020 - 03:09

TİKTOK İSİM / AD DEĞİŞTİRME NASIL YAPILIR - CEVAP

Tüm dünyada ortlama olarak 1 Milyar civarında kullanıcısı olan sosyal medya sayfası Tiktok son zamanların en popüler olan sosyal medya ağlarında biri olarak yerini koruyor.. Sosyal medya hesabı Tiktok’u kimileri yanlis isim girdiğinden kimisi de başka bir isimle devam etmek istediğinden sebeplerden kullanıcı adını değiştirmek istiyor fakat uygulama içinde biraz olsun zorlanıyor..


Google’da binlerce hatta yüz binlerce insan Tiktok kullanıcı adımı nasıl değiştirirm, Tiktok ismimi nasıl deiştiririm gibi benzer cümlelerle sıkıntısına çözüm aramaktadır.. İşte bizlerde bu işlemi 1 dakika içerisinde yapabilmeniz için aşağıya yazılı ve görseli kaynak bıraktık..


1 - İlk önce TikTok uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin.
     Kırmızı renkli Profili Düzenle butonuna dokunun.
2 - Sonra açılan ekranda kullanıcı adınızın yazdığı yere dokunun ve               istediğiniz bir kullanıcı  adını yazın.


Değiştirmiş olduğunuz kullanıcı adı başkası tarafından kullanılmıyorsa, işleminiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir..